Jelenlegi hely

december 2006

Lófaszmaxi

Beküldte Ady - 2006. december 30.

Iron írta: Üdv mindenkinek!

Gábor sajna kórházban fekszik egy kis hijján perforált vakbéllel. Tegnap reggel volt a műtét,  jan2.-ig még bent kell feküdnie.
 Mindnekinek azt üzeni hogy sportoljatok, ne hanygoljátok el a testeteket, a legfontosabb az egészség! Vagy valami ilyesmi...

Szavazatok száma: 181

Párbeszéd

Beküldte Ady - 2006. december 18.

Birs írta:
Timcsi: Frusztrált vagyok. 
           Te tudod, mit jelent az, hogy frusztrált?
A:       Frusztrált? Hát, olyan kiábrándult. Kábé.
Timcsi: Kiábrándult? Na.......
.
.
.
A:     Kit érdekel itt, hogy ki nyerte a szombat esti lázt?
Emi:   Ki nyerte?
A:     Csonka Andrásék.
Emi:  Nemár!
Ani: Tényleg jól táncolnak, de annyira nem illik hozzájuk az első hely. Gönczi lett a második, Südi Iringóék a harmadikok.
Emi:  Az a hatvan éves öregember? Na, ez vicc.

Címkék:

Szavazatok száma: 188

Hobo/ Francois Villon

Beküldte Ady - 2006. december 17.

S bár nincs hazám, borom, se feleségem
és lábaim között a szél fütyül:
lesz még pénzem és biztosan remélem,
hogy egy nap nékem minden sikerül.
S ha meguntam, hogy aranytálból éljek,
a palotákat megint otthagyom,
hasamért kánkánt járnak már a férgek,
és valahol az õszi avaron,
egy vén tövisbokor aljában, melyre
csak egy rossz csillag sanda fénye süt:
maradok egyszer, François Villon, fekve,
megáldva és leköpve mindenütt.

Címkék:

Szavazatok száma: 162

Hétfő délutáni gondoloat

Beküldte Ady - 2006. december 4.

Az emberek néha úgy mennek át az életükön, hogy nem is gondolnak bele hova mennek. Ahogy telnek a napok egyre szomorúbbak és magányosabbak lesznek anélkül, hogy tudnák miért szomorúak és hogyan lettek magányosak. Aztán történik valami: találkoznak valakivel, akinek vonzó a tekintete, vagy valami van a mosolyában. Lehet, hogy ez a szerelem titka: találni valakit, aki mellett nem érezzük annyira magányosnak magunkat.

Címkék:

Szavazatok száma: 132